Kopsavilkums

BUSINESS CONTROL IN REAL TIME
Biznesa kontrole tiešsaistē

Vēlaties kontrolēt biznesu reālā laikā ? Nekādu problēmu, uzņēmumu vadītājam būs pieejami dati reālā laikā par situāciju tirdzniecības vietās vai uzņēmumā kopumā no jebkuras vietas pasaulē.

USAGE OF SOLUTIONS IN OFF-LINE SITUATIONS
Darbības nepārtrauktība interneta pārrāvumu gadījumā

Kas notiks, ja viedajai kases sistēmai pazudīs internets? Uztraukumam nav pamata! Kases sistēma darbojas LiveSync režīmā, kas ļauj turpināt kases darbības bezsaistes režīmā un sinhronizēt datus pēc interneta pieejamības atjaunošanas.

“VISS VIENĀ” RISINĀJUMS BIZNESAM
“VISS VIENĀ” RISINĀJUMS BIZNESAM

PAYYAP ir vairāk nekā tikai kases sistēma, PAYYAP ir pilna cikla biznesa vadības risinājums, kas nodrošina iespēju attālināti kontrolēt visus nepieciešamos procesus mazumtirdzniecībā sākot no kases darbībām un beidzot ar noliktavas un grāmatvedības uzskaiti. 

RISINĀJUMA NOMA, NEVIS DZELŽU IEGĀDE
RISINĀJUMA NOMA, NEVIS DZELŽU IEGĀDE

PAYYAP ir izstrādāts ar mērķi padarīt modernu un mūsdienīgu kases sistēmu risinājumu pieejamu mazajam un vidējam biznesam par ikmeneša maksu bez lielām finanšu investīcijām.

IMPLEMENTATION AND WORKSHOPS
MĒS PALĪDZAM AR IEVIEŠANU

Tas viss šķiet pārāk sarežģīti, lai pašiem ieviestu? Neuztraucieties, ieviešanas sākumposmā mēs sniegsim nepieciešamās apmācības jebkuram risinājuma lietotājam - kasierim, grāmatvedim, uzņēmuma vadītājam un citiem.

FULL SERVICE SUPPORT
PAYYAP NODROŠINA PILNA SERVISA APKALPOŠANU

Mēs parūpēsimies par Jūsu kases sistēmu, gan iekārtām, gan maksājumu karšu termināliem.

FUNKCIONALITATE UN SKAISTUMS
FUNKCIONALITATE UN SKAISTUMS

PAYYAP piedāvāta kases ierīce ir izmērā maza, bet estētiski baudāma un funkcionāli pilnībā aprīkota ar visu nepieciešamo kasiera darbam –  skārienjūtīgu ekrānu, skaistu klientu displeju, iebūvetu kases čeku printeri, pievienotu naudas lādi, integrētu maksājumu karšu termināli, kā arī nepieciešamības gadījumā statīvu ērtai novietošanai.

INTUITĪVA LIETOŠANA
INTUITĪVA LIETOŠANA

PAYYAP piedāvātā kases sistēma paredz, ka kasiera darba virsma ir pielāgojama katra mazumtirgotāja vajadzībām – ir iespējams mainīt kases pogu izvietojumu, krāsas, tekstu un ciparu izmērus, vai pogas veidot kā produktu bildes - turklāt to visu darot attālināti.